BLOG-KULINARNY'S PROFILE

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga oraz sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najcięższym etapem jedzenia poza domem jest wybór lokalu, a zamawiając jedzenie nie warto oszczędzać w środkach. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możesz znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w knajpach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że opinie publikowane w Internecie są fakeowe lub wykupione. Nasze wpisy są w stu procentach autorskie, nie dostajemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz może swoją jadłodajnię, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy też opisy o popularnych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Wśród wielu, znajdziesz tu między innymi wpisy o tym jak układać sztućce po posiłku jak i nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!

Details

04/18/2020 07:01 AM

Contact Information

https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/